Loading…

Gjuajtje me armë në fitnesin në Gjilan

  • 18/11/2019 | 22:30

Gjuajtje me armë në fitnesin në Gjilan

Në fitnesin ‘Parajsa’ në Gjilan raportohet se disa persona kanë shtënë në drejtim të njëri-tjetrit me armë zjarri, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Shaban Azizi.

“Po ka pasur të shtëna me armë zjarri, nuk ka të dyshimtë për momentin dhe as të plagosur”, tha ai.

Ai bëri të ditur se policia është duke ekzaminuar vendin e ngjarjes./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë