Loading…

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, Policia jep detaje

  • 02/05/2018 | 21:27

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, Policia jep detaje

Një rast i gjuajtjes me armë ka ndodhur sonte në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë.


Lajmin e ka konfirmuar edhe Policia. Sipas Policisë, gjuajta me armë  ka ndodhur orës 18:30, në rrugën “Isa Kastrati”.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka hetuar rastin.

Mësohet se nuk ka të lënduar apo të arrestuar.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë