Loading…

Gjuhen me armë para komunës në Junik, arrestohet një person

  • 18/10/2019 | 15:15

Gjuhen me armë para komunës në Junik, arrestohet një person

Para pak minutash janë dëgjuar krisma të armëve në Junik, konkretisht para komunës, shkruan Gazeta Metro.


Një lexues i Metros ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet një pistoletë në tokë, ndërsa policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po mirret me të, por nuk dihet për të lënduarit dhe motivet.

Bëhet e ditur se një person është arrestuar. Metro do t’ju mbajë të infomuar…

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë