Loading…

Gjurmët ndezin Prishtinën: Më shumë se 4 mijë persona të pranishëm

  • 13/06/2019 | 00:54

Gjurmët ndezin Prishtinën: Më shumë se 4 mijë persona të pranishëm

Rock bendi kosovar, Gjurmët, kanë performuar sonte ne Prishtine për nder te 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës, shkruan Gazeta Metro.

Më shumë se 4 mijë persona kanë qenë të pranishëm sonte në sallën ‘1 Tetori’, ku Gjurmët kanë ndezur atmosferën.

Rikthimi i madh pas shumë vjetëve në Prishtinë nga Gjurmët erdhi pas një kërkese të madhe të adhuruesve të këtij grupi.

Gjurmët janë përkujdesur që t’i rikthejnë para adhuruesve të tyre t’i sjellin këngët e paharrueshme dhe të krijuara para disa viteve../gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë