Loading…

Gjykata e Lartë ia refuzon kërkesën për kujdestarinë e fëmijëve Brad Pitt

  • 29/10/2021 | 13:03

Gjykata e Lartë ia refuzon kërkesën për kujdestarinë e fëmijëve Brad Pitt

Gjykata e Lartë e Kalifornisë ka hedhur poshtë pretendimin e Brad Pitt në një betejë me ish-bashkëshorten e tij, Angelina Jolie për kujdestarinë e fëmijëve të tyre, transmeton Gazeta Metro.


Gjyqtari la në fuqi vendimin e gjykatave dhe e bëri atë pa shpjegime të mëtejshme.

Jolie ndodhet në Londër me pesë nga fëmijët e saj për gala premierën e filmit të saj të fundit, The Eternal.

Avokati i saj, Robert Olson, i tha USA Today se klienti i tij e mirëpriti vendimin e gjykatës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë