Loading…

Gjykata Speciale nxjerr një vendim të ri në lidhje me paraburgimin e Salih Mustafës

  • 22/01/2022 | 09:34

Gjykata Speciale nxjerr një vendim të ri në lidhje me paraburgimin e Salih Mustafës

Gjykata Speciale në Hagë ia ka vazhduar paraburgimin Salih Mustafës, transmeton Gazeta Metro.


Sipas njoftimit të lëshuar nga kjo Gjykatë, atij i është vazhduar paraburgimi nga Trupi Gjykues.

Me këtë rast, është urdhëruar mbrojtja që të dërgojë parashtresa në lidhje me rishikimin tjetër të paraburgimit deri më 11 mars.

Ky është vendimi i tetë për paraburgim ndaj Mustafës.

Më poshtë keni vendimin e plotë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë