Loading…

Gjyqtari ia mohoj një penallti, Mourinhon s’duroi më: Ofendoi rëndë gjyqtarin në parkingun e stadiumit

  • 02/06/2023 | 15:19

Gjyqtari ia mohoj një penallti, Mourinhon s’duroi më: Ofendoi rëndë gjyqtarin në parkingun e stadiumit

Jose Mourinho ka pasur një natë të vështirë mbrëmë, pasi humbi finale e Evropa Ligës ndaj Sevillës përmes penalltive.


“Special One” siç edhe e njohin të gjithë, nuk arriti të përmbahet, ku pas ndeshjes ofendoi rëndë gjyqtarin në parkingun e stadiumit.

“The special one” u zemërua veçanërisht me gjyqtarin Anthony Taylor, të cilin e priti në parking shumë kohë pas përfundimit të lojës dhe kur e pa, filloi një breshëri ofendimesh.

“Ti je turp i ndyrë” – ia përsëriti Murinjo disa herë anglezit.

“Ti ishe në një mendje me ta”, i tha trajneri i Romës gjyqtarit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë