Loading…

Gjyqtarit kosovar, Genc Nuzës i besohet ndeshja Austri – Estoni

  • 06/06/2021 | 23:35

Gjyqtarit kosovar, Genc Nuzës i besohet ndeshja Austri – Estoni

Një ndër gjyqtarët më të mirë kosovarë, Genz Nuza, është caktuar nga UEFA për të ndarë drejtësin e ndeshjes Austri U21 – Estoni U21, ndeshje kjo kualifikuese për evropianin në vitin 2023.


Genc Nuza do të jetë gjyqtari kryesorë i këtij takimi, i ndihmuar nga Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj si gjyqtarët ndihmës dhe gjyqtari i katërtë do të jetë Besfort Kasumi.

Kjo ndeshje është e vlefshme për kualifikimë në evropianin e grupmoshave U21.

Ndeshja do të luhet me datën 8 qershor dhe fillon prej orës 19:10.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë