Loading…

Gjyshincës së VV’së i duket vetja i madh, nuk ngrihet për ta respektuar ambasadorin

  • 25/10/2022 | 12:30

Gjyshincës së VV’së i duket vetja i madh, nuk ngrihet për ta respektuar ambasadorin

Deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Gazmend Gjyshinca, i cili njihet ndryshe edhe si “Albini i vogël”, duket se nuk i ka bërë shumë përshtypje takimi me ambasadorin e ri të Francës në Kosovë, Olivier Guerot.


Ambasadori Guerot u prit në takim nga Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë i Kuvendit të Kosovës, pjesë e të cilit është edhe Gjyshinca.

Nga pamjet e publikuara nga “Ekonomia Online”, shihet se si Gjyshinca nuk ngrihet në këmbë për ta mirëpritur ambasadorin e ri të Francës, edhe pse këtë gjë e bëjnë të gjithë anëtarët e tjerë që ishin ulur në të njëjtën tavolinë: Xhavit Haliti, Yllza Hoti e Doarsa Kica-Xhelili.

Gjyshinca u mjaftua me përshëndetje me lëkundje koke.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë