Loading…

Gjyshja “çmendet” në koncertin e Robbie Williams (Video)

  • 14/12/2016 | 22:58

Gjyshja “çmendet” në koncertin e Robbie Williams (Video)

Kudo që shkon, Robbie Williams tërheq fansa që bërtasin.

Por askush nuk ishte më i entuziazmuar për të takuar heroin e saj se sa 67 vjeçarja Pat nga Manchester, raporton ‘Daily Mail’, përcjellë gazetametro.net.

Nipi i rezervoi asaj biletën si suprizë dhe filmoi reagimin e saj kur Robbie doli në skenë.

Gjyshja nuk mund ta përmbante veten teksa duartrokiste e kërcente lart e poshtë nga gëzim./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë