Loading…

Gjyshja e mbesa bëhen ‘llom’ mes vete në Gjakovë: Arrestohen të dyja e përfundojnë në spital

  • 29/05/2022 | 08:35

Gjyshja e mbesa bëhen ‘llom’ mes vete në Gjakovë: Arrestohen të dyja e përfundojnë në spital

Një gjyshe e një mbesë në Gjakovë ‘’kanë qëruar hesapet’’ duke u rrahur mes vete, shkruan Gazeta Metro.


Të dyjat janë arrestuar sipas raportit të policisë.

Gjithashtu ato kanë pranuar edhe tretman mjekësor pas lëndimeve që kishin marrë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyja janë liruar.

Gjakovë 26.05.2022 – 23:00. Dy femra kosovare (gjyshe dhe mbesë) janë arrestuar, për shkak se janë përfshirë në një rrahje ndërmjet vete. Të dyshuarat pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë