Loading…

Gjyshja e “mbyti” dajak gjyshin në mes të Beogradit (Video)

  • 28/03/2017 | 11:15

Gjyshja e “mbyti” dajak gjyshin në mes të Beogradit (Video)

Çfarë janë bërë njerëzit, në çfarë janë shndërruar, është pyetja të cilën me siguri do t’i bëjmë vetes pasi të shohim këtë incizim trishtues dhe shqetësues i cili është regjistruar në mes të Beogradit.


Dhuna nuk zgjedh rastin, as vendin, as kohën, fytyra e saj mund të jetë mashkull apo femër, dhe, siç shihet, nuk është e rezervuar vetëm për brenda katër mureve dhe derës së kyçur, transmeton gazetametro.net.

Pamja  të cilën do ta shihni është e trishtueshme, e tmerrshme, e më i tmerrshëm është fakti se askush nuk u afrua që të mbrojë më të dobëtin.

Nuk veproi as njerëzimi, as ndërgjegjja, vetëm telefonat mobil…/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë