Loading…
Gjyshja hakmarrëse: E ka ruajtur tri vjet dhe më në fund e ka vrarë aligatorin e madh (VIDEO)
  • 09/10/2018 | 19:29

Gjyshja hakmarrëse: E ka ruajtur tri vjet dhe më në fund e ka vrarë aligatorin e madh (VIDEO)

Ajo  ka akuzuar aligatorin se mu ai, para tri vitesh ia ha hëngër ponin e saj të dashur

Gjyshja Judy Cochran, përndryshe kryebashkiake e Livinstonit, në rançin e saj në Texas e ka qëlluar dhe vrarë alogatorin e gjatë 3,5 metra e të rëndë 260 kilogramë. Për këtë ajo ka vendosur nga hakmarrja – në fakt e ka akuzuar aligatorin se mu ai, para tri vitesh ia ha hëngër ponin e saj të dashur, transmeton gazetametro.net.

Gjyshja hakmarrjen e ka përgatitur tri vite, e në këtë i ka ndihmuar edhe dhëndri i saj. Ai ka vënë një rekun për karrem dhe e ka ftuar Judyn dhe e ka njoftuar se i dyshimti e ka kafshuar karremin. Dhe Judy e ka vrarë reptilin vetëm me një plumb!/gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 13:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë