Loading…

Gjyshja kosovare bëhet hit në internet, hip në BMW luksoze dhe i jep gaz

  • 29/10/2020 | 19:01

Gjyshja kosovare bëhet hit në internet, hip në BMW luksoze dhe i jep gaz

Një gjyshe shqiptare është bërë hit në internet, derisa shihet duke e shtypur gazin e një veture BMW dhe duke bërë zhurmë të madhe, shkruan Gazeta Metro.


Padyshim se BMW është marka më e dashur e veturave për shumicën e njerëzve në botë.

Shoferë të rijnë dhe jo vetëm, janë apasionant të veturave të BMW’së, pasi që ato njihen edhe për shpejtësinë e madhe që kanë.

E fanse e flaktë e BMW’së, duket se është edhe një gjyshe shqiptare nga Kosova, e cila është bërë hit në internet.

Në një video të publikuar në ‘Marakli t’kerreve’, shihet një e moshuar duke u ulur në një BMW M dhe më pas shtyp gazin duke shkaktuar zhurmë të madhe.

Në pamje ajo duket që është shumë fanse e flaktë e veturave e sidomos e BMW’së dhe mënyra si i jep gaz, është bërë virale në internet.

Më poshtë mund ta shihni këtë video e cila është xhiruar diku në Kosovë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë