Loading…

“Gjyshja legjendare”: E lë nipin të rrëzohet për ta shpëtuar gotën me shampanjë, merr kritika të shumta

  • 17/10/2020 | 13:12

“Gjyshja legjendare”: E lë nipin të rrëzohet për ta shpëtuar gotën me shampanjë, merr kritika të shumta

Një gjyshe  në Amerikë është bërë cak i kritikave të shumëta nëpër rrjtetet sociale, pasi e njëjta ka lënë nipin e saj të rrëzohet për ta shpëtuar gotën me shampanjë, shkruan Gazeta Metro.


Pamjet e këtij momenti janë bërë virale, kur gjyshja është bërë e famshme për shkak të këtij veprimi që sigurisht se ka reaguar instinktivisht.

Ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë