Loading…

Gjyshja që lumturoi njerëzit në rrugë me këto gjeste (Video)

  • 19/04/2017 | 17:10

Gjyshja që lumturoi njerëzit në rrugë me këto gjeste (Video)

Kjo grua ishte duke shëtitur në rrugët e Brukselit me qenin e saj, kur vendosi që në një moment të ndalonte afër një muzikanti në rrugë dhe të bënte vallëzimin e saj të jetës, kështu duke kënaqur edhe njerëzit e tjerë që ishin duke kaluar rrugës.


Për më shumë shikoni video’n e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë