Loading…

Gjyste Vula me bikini, vitet për të janë thjeshtë numër

  • 11/09/2019 | 14:31

Gjyste Vula me bikini, vitet për të janë thjeshtë numër

Gjyste Vulaj shfaqet herë pas herë në profilin e saj në Instagram fotografi, të cilat nuk janë fotografi të zakonshme, transmeton Gazeta Metro.


Ajo u shfaq nga pushimet me bikini, por trupi i saj dukej perfekt, si trup i një vajze të re.

Këngëtarja kishte veshur bikini të verdha, në të cilat shfaqi format trupore, për të cilat duket se kujdeset shumë.

 

View this post on Instagram

 

🌝🦵🏼🌞

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Kjo dëshmon se vitet për të janë thjeshtë numër./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë