Loading…

GLAM Radio shpall konkurs për gazetarë

  • 28/02/2017 | 18:14

GLAM Radio shpall konkurs për gazetarë

GLAM Radio me lokacion në Prishtinë është duke kërkuar njerëz të pasionuar pas gazetarisë dhe që pëlqejnë punën në radio.


Kjo radio po kërkon të rinj që janë komunikativ, pozitiv dhe kanë ide interesante. Përveç dashurisë për punën ata duhet  të flasin gjuhën shqipe bukur, si dhe ta njohin atë angleze,

Dashuria ndaj muzikës është e rëndësishme gjithashtu.

Nëse ju jeni person që plotësoni kushtete e lartcekura, keni edhe dy ditë kohë, deri më 02.03.2017, që të dërgoni një letër motivuese dhe CV-në në emailin: [email protected].

Nëse e kaloni fazën e selektimit, ju do të ftoheni në intervistën finale.

Për më shumë klikoni www.glamradio.fm. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë