Loading…

Godet Majlinda: ’S’kam para, kam pampersa’

  • 07/12/2019 | 15:14

Godet Majlinda: ’S’kam para, kam pampersa’

Po flasim për bukuroshen zeshkane, Majlinda Zekën e cila po merr vëmendje me bukurinë e saj, shkruan Gazeta Metro.


Lirshëm mund të themi se është njëra prej femrave më të ndjekura, pasi  veç në rrjetin e saj instagram numëron plot 150 mijë ndjekës, të cilët vazhdimisht i qeros me postime të bukura.

Ndryshe nga ajo që jemi mësuar që çdo herë të sjellë imazhe atraktive, Majlinda jo rrallë herë di të godasë me postime që e përshkruajnë ndonjë realitet.

Ajo shpesh gjërat i lidh me ndryshimin e jetës së saj pasi u bë mami. Së fundmi, me anë të një postimit qesharak,  Majlinda tregon se në vend të parave tani ka pampersa.

Rikujtojmë se modelja është nënë e një djali të quajtur Roan./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë