Loading…

Godet me veturë një fëmijë dhe largohet pa i dhënë ndihmë

  • 17/04/2017 | 12:51

Godet me veturë një fëmijë dhe largohet pa i dhënë ndihmë

Gjatë ditës së djeshme në Prizren ka ndodhur një aksident në komunikacion.


Sipas raportit policor, një i dyshuar mashkull nga Prizreni ishte duke vozitur veturën e tij VË, me ç’rast nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur një këmbësor, i cili ishte fëmijë.

I dyshuari pasi e ka goditur atë, është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur, pa i dhënë fare ndihmë fëmijës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore me ç’rast i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa policia po heton për të dyshuarin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë