Loading…

Godet motrën e vet, arrestohet

  • 27/06/2021 | 15:52

Godet motrën e vet, arrestohet

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që kishte goditur motrën e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, për të cilat lëndime i ofrohet tretman mjekësor.


Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Kurse, në Prishtinë, është arrestuar i dyshuari, pasi që kishte sulmuar fizikisht vëllain e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari ka refuzuar të marrë trajtim mjekësor në psikiatri, andaj me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë