Loading…

Godet përsëri Oriola Marashi: Provokon me bikini nga deti

  • 23/05/2022 | 22:18

Godet përsëri Oriola Marashi: Provokon me bikini nga deti

Bukuroshja Oriola Marashi cilësohet si një ndër femrat më seksi në showbizin shqiptar.


Ajo shpesh na tregon linjat trupore duke pozuar në bikini, fustane e veshje shumë tërheqëse.

Tash është shfaqur nga deti, e ulur në një motorr uji.

Ajo ka shkruar: “Duke menduar…”

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë