Loading…

Goditet me veturë një grua në Prishtinë

  • 24/03/2017 | 17:01

Goditet me veturë një grua në Prishtinë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në lagjen Dardania të Prishtinës, më saktësisht pranë ndërtesës kryesore të Postës dhe Telekomit të Kosovës.


Një grua që po e kalonte rrugën për të dalë në anën tjetër në vendkalimin e shënuar për këmbësorë është goditur nga një veturë, duke marrë kështu lëndime të rënda, gjithnjë siç raporton gazetablic.

Policia dhe ambulanca kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë