Loading…

Goditet nga vetura, vdes këmbësori në Sllatinë të Fushë Kosovës

  • 31/12/2016 | 21:34

Goditet nga vetura, vdes këmbësori në Sllatinë të Fushë Kosovës

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në magjistralen në Pejë – Prishtinë, konkretisht në fshatin Sllatinë e Madhe të Fushë-Kosovës.

Këmbësori, i cili u godit nga vetura ka ndërruar jetë.

Kështu ka bërë të ditur Bastri Lenjani, drejtori i Emergjencës, njofton Klan Kosova.

“Viktima mashkull në moshë të shtyrë nga Malisheva është dërguar në QKUK pa shenja jete”, ka thënë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë