Loading…

Goditet nga vetura, vdes këmbësori

  • 03/12/2016 | 15:05

Goditet nga vetura, vdes këmbësori

Një person ka ndrruar jetë, pasi është goditur me veturë dje në fshatin Osek Hylë të Gjakovës. Personi që ka goditur kombësorin është arrestuar pasi duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia ka goditur një këmbësor viktimë mashkull.

“Viktima nga lëndimet e marra ndërron jete ne vendin e ngjarjes, vdekjen e te cilit e konstaton ekipi mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh i Policisë së Kosovës.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë