Loading…

Goditi me veturë një fëmijë, suharekasi ikë nga vendi i ngjarjes

  • 11/12/2021 | 08:54

Goditi me veturë një fëmijë, suharekasi ikë nga vendi i ngjarjes

Një person dje ka goditur një të mitur në Suharekë dhe është larguar nga vendi i ngjarjes, shkruan Gazeta Metro. 


Dje rreth orës 11:30 në Suharekë, vozitësi i pa njohur, me veturën ka goditur këmbësorin mashkull kosovar (i mitur) dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në emergjencë.

Rasti është duke u hetuar.  /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë