Loading…
Gol fenomenal në ndeshjen Kroaci-Angli |VIDEO
  • 11/07/2018 | 20:18

Gol fenomenal në ndeshjen Kroaci-Angli |VIDEO

Anglia ka kaluar në avantazh ndaj Kroacisë në ‘Luzhniki Stadium’.


Kieran Trippier që ka gjuajtur bukur nga gjuatja e lirë në minutën e 4’ët.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: in[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë