Loading…

Gol i bukur nga Andrew Robertson, Liverpooli kalon në epërsi

  • 11/07/2020 | 16:39

Gol i bukur nga Andrew Robertson, Liverpooli kalon në epërsi

Skuadra e Liverpoolit ka arritur që ta shënoi golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Burnleyt në Premier Ligë, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Anfield’, Liverpool dhe Burnley janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 35’të në kampionatin anglez.

Vendasit kanë arritur të parët të dalin në epërsi 1-0, me golin e shënuar nga Andrew Robertson në minutën e 34’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë