Loading…

Gol i çuditshëm shënohet në derbin United-Arsenal

  • 02/12/2021 | 21:49

Gol i çuditshëm shënohet në derbin United-Arsenal

Është zhbllokuar rezultati në derbin mes Manchester United dhe Arsenal, ku ky i fundit tanimë gjen vetën në epërsi prej një goli.


Skuadra londineze Arsenal ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Manchester United, përmes golit të Emile Smith-Rowe, përcjell KosovaPress.

Pas një vet-lëndimi të portierit të United De Gea, mesfushori ofensiv lëshon një vollej goditje në portën e “Djajve të Kuq”, duke kaluar Arsenalin në epërsi prej 1:0 në minutën e 13’.

Golin e Smith-Rowe e gjeni më poshtë:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë