Loading…

Gold Ag i jep lamtumirën e fundit mikut të tij

  • 25/04/2018 | 18:46

Gold Ag i jep lamtumirën e fundit mikut të tij

I është dhënë lamtumira e fundit djalit nga Gjakova, aktorit të ‘O Sa Mirë’, Art Kurtit.


Arti u gjet i vdekur mëngjesin e së martës në një veturë, ku edhe dyshohet se kreu vetëvrasje.

Në ceremoninë e varrimit të tij morën pjesë familjarë, shokë e artistë të shumtë. E shpu i tij i ngushte, Gold Ag i ka dhënë lamtumirën e fundit shokut të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë