Loading…

Gold Ag tregon pse u shfaq koronavirusi: E cilëson si hakmarrje ndaj kinezëve për këtë arsye

  • 30/03/2020 | 23:30

Gold Ag tregon pse u shfaq koronavirusi: E cilëson si hakmarrje ndaj kinezëve për këtë arsye

Globi është duke u ballafaquar me rrezikun më të madh vitet e fundit me virusin korona.


Derisa gjithë bota është duke luftuar me pandeminë koronavirus, Gold Ag mendon se ky virus është hakmarrje për atë çfarë bën kinezët.

Kujtojmë se para disa muajve në qeverinë e Kinës ishte votuar për ndaljen e ezanit dhe këngëtari thotë se kjo është një ndër arsyet pse është përhapur ky virus.

“Motrat e vëllezërit tanë bën diçka që nuk falet, ngritën dorën në parlament që ezani këtu të ndalet” kishte shkruar Gold Ag.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë