Loading…
Goli i Daniel Sturridge zgjedhet më i miri i muajit në Premier League |Video
  • 12/10/2018 | 12:26

Goli i Daniel Sturridge zgjedhet më i miri i muajit në Premier League |Video

Daniel Sturridge e ka fituar çmimin e golit më të mirë të muajit shtator


Liverpooli luajti me Chelsean në ‘Stamford Bridge’ më 29 shtator në kuadër të Premier League me ndeshjen që përfundoi me rezultatin e barabart 1-1, transmeton GazetaMetro.

Daniel Sturridge në këtë takim shënoi një gol tejet të bukur dhe kështu e shpëtoi Liverpoolin nga humbja.

Sulmuesi anglez me një goditje të fortë dhe precize nga më se 30 metra arriti ta mposhtë portierin e Chelseat, Kepa Arrizabalaga.

Goli i Sturrdige është zgjedhur më i miri në Premier League për muajin shtator. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë