Loading…
Goli i dytë nga Russia, shënon Cheryshev |VIDEO
  • 14/06/2018 | 18:26

Goli i dytë nga Russia, shënon Cheryshev |VIDEO

Rusia është duke fituar pa ndonjë problem me rezultat 2:0 ndaj Arabisë Saudite

Nikoqirja e Botërorit po zhvillon një ndeshje të madhe ndaj një kundërshtari jo shumë të fortë, si Arabia Saudite.

Denis Cheryshev shënoi një gol të bukur në minutën e 42-të pas një kundërsulmi të Rusisë.

Rusia-Arabia Saudite 2:0 pas 45 minutave të para.

https://www.youtube.com/watch?v=dOShO3NhI2M

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë