Loading…
Goli i Perisic që la të shtangur anglezët |VIDEO
  • 11/07/2018 | 22:07

Goli i Perisic që la të shtangur anglezët |VIDEO

Me një paraqitje të mirë në pjesën e dytë, Kroacia arriti edhe të barazonte rezultatin në gjysmëfinalen ndaj Anglisë.

Ishte mbrojtësi Vrsaljko që harkoi brenda zonë, e aty u gjend mirë Perisic që e zgjati këmbën duke befasuar edhe mbrojtjen e Anglisë, 1-1.

Trippier nga gjuajtja e lirë klaoi anglezët në epërsi në pjesën e parë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë