Loading…

Goli i vitit: Nga 60 metra shënohet goli i jashtëzakonshëm

  • 31/10/2021 | 09:53

Goli i vitit: Nga 60 metra shënohet goli i jashtëzakonshëm

Në këtë takim i cili u mbyll me barazim, u shënua një gol i jashtëzakonshëm.


Futbollisti i St Etienne, Khazri ka shënuar nga 60 metra largësi për golin e barazimit.

Ishte ky gol i realizuar në minutën e 16-të të ndeshjes.

Shikojeni këtë super gol:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë