Loading…

Google konfirmon kodin 383

  • 15/12/2016 | 18:34

Google konfirmon kodin 383

Pas konfirmimit se Kosova ka marrë kodin telefonik ndërkombëtarë  +383, Google ka ndryshuar të dhënat për Kosovën.

Në webfaqen e Google’s, më parë kanë figuruar kodet +377 (Monaco) , +386 (Slovenia),  dhe +381(Serbia), ndërsa tani mund të gjeni kodin telefonik zyrtarë të Kosovës 383./gazetametro.net

ferfr

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë