Loading…

Grabitet Banka Raiffeisen në Prishtinë

  • 25/11/2016 | 17:39

Grabitet Banka Raiffeisen në Prishtinë

Një degë e bankës ‘Raiffeisen’ në Prishtinë është plaçkitur të premten në Bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë, raporton insajderi.

Plaçkitja ka ndodhur rreth orës 16:00 të pasdites së sotme në lagjen Dardania, derisa në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e Kosovës.

Deri më tash, policia nuk ka dhënë detaj tjera, përdeisa është duke e hetuar vendin e ngjarjes.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë