Loading…

Grabitet një bankomat me eksavator brenda 4 minutave |PAMJE

  • 18/04/2019 | 12:30

Grabitet një bankomat me eksavator brenda 4 minutave |PAMJE

Në Dungiven është grabitur një bankomat përmes një eskavatori, ku të gjitha veprimet e grabitësve janë filmuar nga kamerat e sigurisë, trasnmeton Gazeta Metro.


Videot e kamerave të sigurisë tregojnë një person duke nxjerrë me mjetin e rëndë makinerinë me para.

Ndërkohë, dy persona të tjerë të maskuar prisnin me një makinë tip Citroen Berlingo për të ngarkuar bankomatin. E gjithë grabitja zgjati katër minuta./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë