Loading…

Grabitja e marketit në ‘Mati 1’: Hajnat duke kërcënuar me thikë arritën të vjedhin 800 euro

  • 05/05/2021 | 23:23

Grabitja e marketit në ‘Mati 1’: Hajnat duke kërcënuar me thikë arritën të vjedhin 800 euro

Mbrëmjen e kësaj të mërkure një market është grabitur në lagjen “Mati 1” në Prishtinë.


Dy të dyshuar në një market nga kërcënimi me thikë morën 800 euro dhe u larguan nga vendin i ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes policia është duke bërë ekzaminimin e vendit.

Pronari i këtij marketi i tha Klan Kosovës se gjatë ditës dy të dyshuarit kishin qenë brenda por meqë e kanë parë atë nuk kanë bërë asgjë dhe janë kthyer pasi ai ka dalë nga lokali.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë