Loading…
Grabitje e Armatosur: Këtë herë plaçkitje në Llap
  • 12/01/2019 | 20:58

Grabitje e Armatosur: Këtë herë plaçkitje në Llap

Një grabitje e armatosur ka ndodhur para pak qastesh në Podujevë të Llalpit, trasnmeton Gazeta Metro.


Fjala është për një lokal, që si aktivitet ekonomik merret me lojëra të fatit me aparate softverike. Deri tash nuk është raportuar për të lënduar, përveç që dëshmitarët okluar kanë lajmëruar policinë e Kosovës.

Rastin e ka konfirmuar Komandanti i Stacionit Policor në Podujevë, Bekim Bislimi, mirëpo nuk ka dhënë detaje të tjera, transmeton gazetametro.net

Policia është te vendi i ngjares dhe se së shpejti do të ju mbamë të informuar. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë