Loading…

Grabitje e armatosur në Klinë, policia jep detaje

  • 11/10/2021 | 09:18

Grabitje e armatosur në Klinë, policia jep detaje

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në qytetin e Klinës, shkruan Gazeta Metro.


Dy meshkuj të maskuar janë futur në pikën e karburantitdhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur 450 euro, një shufër dhe një telefon.

Rasti në polici është raportuar nga 2 punëtorët e pikës së karburantit.

Rastipo vazhdon të hetohet.

Ky është njoftimi i plotë:

Klinë, 11.10.2021 – 00:51. Dy ankuesit meshkuj kosovarë kanë raportuar se dy të dyshuar meshkuj të maskuar, kanë hyr në pikën e karburantit ku viktimat ishin duke punuar dhe nën kërcënimin e armëve të shkurta kanë grabitur 450 €, një shufër dhe një telefon dhe kanë ikur. Njësitë relevante policore kanë dal në vendin e ngjarjes. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë