Loading…

Grabitqarët në plazh: Shpendi xhirohet kur kap peshkaqenin në kthetra

  • 03/07/2020 | 10:24

Grabitqarët në plazh: Shpendi xhirohet kur kap peshkaqenin në kthetra

Në plazhin Myrtle Beach në Karolinën Jugore të SHBA’së u xhirua një pamje mahnitëse e një lloj shqiponje që kishte në kthetra një lloj peshkaqeni, transmeton Gazeta Metro.


Filmi i famshëm amerikan Jaws kishte trembur një botë tërë të dilnin në plazh me peshkaqenin e tmerrshëm, por tani një tjetër grabitqar doli të jetë gjuetar dominues.

Ekspertët symprehtë shpejt e zbuluan se bëhej fjalë me shumë gjasë për një fajkua deti e preja e tij nuk ishte peshkaqen.

Shumë njerëz ju kishte lënë përshtypje dhe vlerësuan si gjëja më mbresëlënëse në rrjetin social Twitter./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë