Loading…

Grainca: Plani i Rimëkëmbjes është adresa e duhur për të rinjtë, që të jetojnë në Kosovë

  • 08/02/2021 | 18:21

Grainca: Plani i Rimëkëmbjes është adresa e duhur për të rinjtë, që të jetojnë në Kosovë

Kandidatja për deputete nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Adelina Grainca, përmes një videoje të publikuar në Facebook, ka prezantuar programin e Rimëkëmbjes.


Grainca është shprehur se plani i rimëkëmbjes është adresa e duhur për të rinjtë, që të punojnë dhe të jetojnë në Kosovë.

“Rimëkëmbja nënkupton shanse të barabarta për të gjithë”.

“Prandaj, më 14 shkurt, bashkohuni me ne” – u shpreh ajo.

Adelina Grainca në zgjedhjet e 14 shkurtit mban numrin 99 në listën e PDK-ës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë