Loading…

Grainca: Rimëkëmbja e vendit veç me PDK’në, fitorja jonë është e domosdoshme

  • 29/01/2021 | 23:53

Grainca: Rimëkëmbja e vendit veç me PDK’në, fitorja jonë është e domosdoshme

Kandidatja për deputete nga PDK, Adelina Grainca ka shkruar në Facebook se sot është pritur nga banorë të fshatit të Talinocit të Muhaxherëve në Ferizaj.


Njëashtu, ajo ka njoftuar se kanë vizituar edhe dy degë të PDK’së në këtë qytet.

Ja postimi i plotë:

Bashkë me Kryetarin e Ferizajt z. Agim Aliun dhe kandidatët për deputet z. Bajrush Xhemajli dhe z. Rashit Qalaj, sot u pritëm nga banorët e Talinocit të Muhaxherëve. Mikpritja në këtë fshat si përherë ishte e ngrohtë. Bashkëbisedimi ishte jashtëzakonisht i frytshëm dhe përkrahja shumë e fuqishme.

Po ashtu vizituam dy nëndegët e PDK-së në qytet, ku fryma e mobilizimit ishte pasqyrë e fitores së madhe që pritet me 14 shkurt. Rimëkëmbja e vendit bëhet vetëm me PDK-në, prandaj fitorja jonë është e domosdoshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë