Loading…

Grammy Awards: Shkëlqen Dua Lipa, i lë mbrapa yjet tjerë

  • 10/02/2019 | 13:27

Grammy Awards: Shkëlqen Dua Lipa, i lë mbrapa yjet tjerë

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa, ka qenë e pranishme në mbrëmjen para eventit Grammy Awards, transmeton Gazeta Metro.


E veshur me fustan të kaltër, e një makiazh shumë të thjeshtë, këngëtarja shqiptare ka lënë pas të gjithë yjet tjerë botërore.

Ajo ka ndarë disa imazhe në llogarinë  e saj ‘Instagram‘, ku ka marrë komente të shumta nga fansat duke e përgëzuar për dukjen.

Dua, ka postuar foto edhe me të dashurin e saj Isac Carew.

Kujtojmë se Dua Lipa është nominuar në Grammy Aëards në dy kategori, ‘New Artist’ dhe ‘Dance Recording’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë