Loading…

Granit Cana flet për familjen: Babai është martuar me tjetrën…

  • 27/10/2021 | 12:29

Granit Cana flet për familjen: Babai është martuar me tjetrën…

Graniti, Semi, Monika dhe Sabiani janë banorët e dënuar për këtë javë.


Ndërkohë, Semi dhe Graniti pasi janë zgjuar nga gjumi kanë diskutuar për familjen derisa Graniti ka treguar se prindërit e tij janë ndarë kohë më parë.

Tutje, ai shtoi se kishte momente që i ka munguar babai dhe nuk ka kontribuar aq në rritjen e tij dhe motrës dhe nëna është kujdesur për të dy.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë