Loading…

Granit Xhaka i lumtur pranë vajzës dhe vëllait të tij

  • 23/01/2020 | 15:00

Granit Xhaka i lumtur pranë vajzës dhe vëllait të tij

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të suksesshëm shqiptar, i cili ka arritur të luaj për ekipin e njohur anglez Arsenalin.


Ai kohëve të fundit ka pasur probleme tek skuadra e tij, pas konfliktit që pati me tifozët, shkruan Indeksonline.

Por duket se në jetën private ai po kalon ditët më të mira, pasi para pak kohësh u bë baba për herë të parë dhe po e shijon secilin moment pranë vajzës së tij.

Së fundmi ai ka publikuar një fotografi së bashku me vajzën e tij dhe me vëllaun e tij futbollistin Taulant Xhaka.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë