Loading…

Granit Xhaka po bëhet baba për hërë të dytë

  • 15/01/2021 | 18:28

Granit Xhaka po bëhet baba për hërë të dytë

Granit Xhaka përmes një portreti të bukur dha lajmin se po bëhet sërish baba.


Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj, po bëhen edhe me një fëmijë.

Ishte Graniti ai i cili publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqen e gjithë familja të lumtur.

Në atë imazh, shihet Leonita me barkun e rrumbullakosur, e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë.

“Familja jonë e vogël po rritet… mezi presim të të takojmë  #AYANA @leonita.x“, ka shkruar futbollisti.

Graniti dhe Leonita janë prindër edhe të një vajze, të cilën e pagëzuan Ayana.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë