Loading…

Granit Xhaka poston foto të re, bashkëlojtari i tij e quan idiot

  • 07/07/2020 | 18:11

Granit Xhaka poston foto të re, bashkëlojtari i tij e quan idiot

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, si edhe futbollistët e tjerë, vazhdon të jetë mjaft aktiv në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Metro.


Granit Xhaka së fundmi postoi në llogarinë e tij zyrtare në ‘Instagram’ një fotografi nga stërvitjet me Arsenalit, ku shfaqej tejet i lumtur.

Mirëpo, vëmendjen te kjo foto e mori një koment nga bashkëlojtari i mesfushorit, Sokratis Papastathopoulos, i cili e quajti idiot Xhakën, natyrisht me shaka.

“Shko të flesh idiot, çdo ditë poston foto” – ishte komenti nga qendërmbrojtësi grek.

 

View this post on Instagram

 

😀

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Ndryshe, Granit Xhaka është pjesë e Arsenalit që nga viti 2016 dhe ka kontratë të vlefshme deri më 2023. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë