Loading…

Graniti ‘trazon ujërat’, çfarë po bën me një femër super seksi në pishinë

  • 28/10/2021 | 14:42

Graniti ‘trazon ujërat’, çfarë po bën me një femër super seksi në pishinë

Banorët e Big Brother VIP sot janë duke e bërë provën e javës që është caktuar nga “Vëllai i Madh”.


Një varkë është vendosur në pishinën e shtëpisë, së cilës i është hequr një tapë që kishte në të, dhe ajo gjithë kohës do të mbushet me ujë, derisa banorët dy e nga dy do futen në të për ta larguar ujin me kove.

Në mesin e atyre që e kanë bërë këtë provë janë edhe Graniti dhe banorja e re, Sarah.

Ata janë parë në varkë duke tentuar ta përfundojnë këtë sfidë.

Gjatë gjithë kohës, afër pishinës ka qëndruar Fifi, e cila që nga fillimi ka pasur një lloj afrimiteti me Granitin.

Fifi ka kërcyer aty bashkë me Palomën dhe Arditin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë